1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Call of Duty: Mobile 8. Sezon Başlıyor!

Call of Duty: Mobile 8. Sezon Başlıyor!

cod mobile indir

Call of Duty: Mobile 8. Sezon Başlıyor!

Call of Duty: Mobile’in 8. Sezonun başlama tarihi 7.  Sezonun bitiminin hemen ardından 10.07.2020 tarihinde başlaması bekleniyor.

COD Mobile geliştiricileri, Sezon 8’in sonunda başlatılabilecek bir test sunucusu oluşturmaya da çalışıyor.

Oyun piyasaya sürüldüğünden bu yana, Call of Duty Mobile’daki oyuncu sayısı katlanarak arttı. Bunun asıl nedeni, geliştiricilerin sürekli olarak oyunculara taze içerik getirmek için çaba göstermeleridir.

Call of duty mobile türkçe
Call of Duty: Mobile 7. Sezon

Oyunun 7. sezonu sona eriyor ve oyuncular gelecek 8. sezonu dört gözle bekliyor, çünkü CoD Mobile’ın 8. sezonu oyuna yeni benzersiz içerik ekleyecek. Son birkaç günde, “Call of Duty: Action” 250 milyon oyuncuyu aştı. Sezon 8’in gelişiyle birlikte, giderek daha fazla oyuncu kitlesine ulaşacak gibi görünüyor.

cod mobile
Call of Duty: Mobile

Oyunun bir sonraki sezonunun sezon biter bitmez, 10 – 11 Temmuz veya 12 Temmuz tarihleri ​​arasında gelmesi bekleniyor. Bu güncelleme oyuna birçok yenilik getirecek.
Call of Duty Mobile tarafından çeşitli sosyal medya kollarında yeni bir çok oyunculu harita açıklandı. Daha önce Call of Duty oyunlarında yer alan klasik harita High Rise artık mobil versiyon için de mevcut olacak.

cod mobile 8
Call of Duty: Mobile 8. Sezon

Call of Duty Mobile sezon 8 teması hakkında birtakım spekülasyonlar da oldu. Yeni sezonun temasının “Kıyamet Günü” olacağına dair söylentiler bulunuyor.

Call of Duty: Mobile üzerinde bir genel test sunucusu oluşturma süreci de devam etmektedir. En son topluluk güncellemesine göre, test sunucusu Sezon 8’in yayınlanmasından sonra başlayacaktır. Bu test sunucusunu kullanan oyuncular, CoD Mobile’ın oyuna eklemeden önce oyuna getirmeyi planladığı çeşitli özellikleri deneme fırsatı bulacaklar. Call of Duty Mobile ve PUBG Mobile bir battle royale savaşı başlattı. “Call of Duty: Mobile” ve “PUBG Mobile” arasındaki farklar için sitemizde bir yazı daha hazırlıyoruz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

malı sıfırladık babacığım.

Yorum Yap