İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Kovid Bulaştırma Partisinde Skandal Ölüm

Kovid Bulaştırma Partisinde Skandal Ölüm

Korona virüsüne gerçek değil diyerek  "Kovid bulaştırma partisi"ne katılan 30 yaşındaki gencin skandal ölümü koronadan olduğu ortaya çıktı.

koronanın gerçek olmadığını düşünüp korona partisi yapan gençler

Korona virüsüne gerçek değil diyerek  “Kovid bulaştırma partisi”ne katılan 30 yaşındaki gencin skandal ölümü koronadan olduğu ortaya çıktı.

Amerika Birleşik Devletleri’nde Texas’ta bir koronavirüs bulaştırma partisine katılan 30 yaşındaki bir adamın öldükten sonra virüsden öldüğü açıklandı. ABD’li sağlık görevlileri ilgili taraflar hakkında çok endişeli.
Bazı insanlar Texas Eyaletinde “Kovid-19” hastalığının “gerçek dışı” olduğunu, ancak Coronavirus Partisi’ne katıldıktan sonra enfekte olduğunu düşünüyor. Jane Appleby, hasta gencin birkaç gün sonra öldüğünü söyledi.

YALAN OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORDU AMA MAALESEF GEÇ KALDI

 

Ölen genç son anında yerel medyayla konuşurken Epby hemşireye dedi ki: “Bunun bir kandırmaca olduğunu düşünüyordum, ama değilmiş.” Dedi Doktor: “İnsanların panik olmasını istemiyorum ancak insanların virüsün ne kadar ciddi olduğunu ve hızlı yayılabildiğini görmesi için gerçek hayatta yaşanan bazı örnekleri paylaşmak istiyorum.

KRİTİK HASTALARIN ÇOĞU 20 İLA 30 YAŞ ARASINDA

 

Ancak Appleby, enfeksiyonda ciddi bir artış gördükten sonra, vakayı anlatmaya teşvik edildiğini söyledi. Bir hafta önce bölgedeki testlerin% 5’inin pozitif olmasına rağmen, şu anda yürütülen testlerin sayısının artmamasına rağmen% 22’sinin pozitif olduğunu söyledi. Appleby ayrıca Kovid-19’un artık daha geniş bir yaş aralığını etkilediğini ve Metodist Hastanesinde 20 ila 30 yaşları arasında birçok kritik hasta olduğunu duyurdu. Dünyadaki koronavirüs pandemisinin merkezidir. Bununla birlikte, Teksas’ta, teyit edilen vakaların sayısı ve hastalıktan ölüm sayısı rekor kırmaya devam ediyor. Devlet sağlık yetkilileri bugüne kadar 275.000 vaka ve 3.400 ölüm bildirmiştir.

 

Yorum Yap

Yorum Yap