1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Kurban Pazarlığı için hazırlanan “Pazarlık Kiti” nedir?

Kurban Pazarlığı için hazırlanan “Pazarlık Kiti” nedir?

Kepez belediyesi Antalya'da temsili bir el sıkışma tasarladı ve tek kullanımlık eldivenler ve dezenfektanlar içeren bir "pazarlık kiti" tasarladı.

kepez-belediyesi-nden-kurban-pazarlarina-ozel
1
Kepez belediyesi Antalya’da temsili bir el sıkışma tasarladı ve tek kullanımlık eldivenler ve dezenfektanlar içeren bir “pazarlık kiti” tasarladı. Üretilen pazarlık kitleri kurban pazarındaki üreticilere dağıtıldı.
Kepez ilçesinde yaklaşan kurban bayramından önce gerekli önlemler alındı. Çamlıca ve Fevzi Çakmak mahallelerinde kurban satış noktalarının yaygınlığı nedeniyle sağlık kuralları en üst düzeye çıkarılmıştır. Bu yıl, kurban alım satımı maskeler, sosyal mesafe ve kesinlikle hiyen kuralları çerçevesinde yürütülmekte ve kurban pazarın temel gelenekleri müzakere edilmeyecektir. Ancak, uzun yıllar boyunca, Kepez belediyesi”pazarlık kiti” aracılığıyla satış geleneğini feda etmeye devam edecektir. . Sosyal mesafe ve hijyen kuralları çerçevesinde hazırlanan araç kutusu kurbanlarını satanlara dağıtılmıştır.

KİTLER ÜRETİCİYE TESLİM EDİLDİ

Kepez belediyesi temsili bir el sıkışma tasarladı ve tek kullanımlık eldivenler ve dezenfektanlar içeren bir “pazarlık kiti” hazırladı, böylece kurban alıcıları ve satıcıları geleneksel el sıkışma işlemleri yapabilirler. Sosyal mesafe ve hijyen kuralları çerçevesinde hazırlanan araç kutusu kurbanlarını satanlara dağıtılmıştır.
kepez belediyesinden kurban pazarlarına özel
kepez-belediyesi-nden-kurban-pazarlarina-ozel
kepez-belediyesi-nden-kurban-pazarlarina-ozel
Yorum Yap

Yorum Yap