İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. League Of Legends’de Ceza Sistemi Gözden Geçiriliyor

League Of Legends’de Ceza Sistemi Gözden Geçiriliyor

LOLTR

Riot Games tarafından yayınlanan yeni bir makale, League of Legends’ta kaybetme oyunlarını kaçınılmaz hale getiren AFK oyuncularına yönelik iyileştirmeler gösteriyor. Bu nedenle, oyuncu oyunda ara sıra hareket etse bile cezadan kaçamayacaklardır.

League of Legends Quick Gameplay Thought’ta yeni bir makale yayınlayan Riot Games oyun tasarım lideri Mark Yetter, haftanın konusunu maçın kaybedilmesinde büyük rol oynayan AFK/hareketsiz oyuncular, maçın ortasında oyundan çıkan oyuncular ve kendi takımına saldıran/olumsuz etkileyen oyuncular olarak belirledi.

Kendi takım arkadaşlarının moraline saldıran veya takımının yenilmesine hevesli / bilerek yenilmek isteyen oyunculara ilişkin iyileştirmelerin devam ettiğini ve acemi League of Legends oyuncuları ile tekrar tekrar cezalandırılan oyuncular arasında% 25 agresif bir fark olacağını belirtti. Ceza 14 günlük olacaktır.

LOL
Yeni ceza sistemi

Sporadik aktörlerin AFK’dan ayrılmayacağını veya oyunun oyuncularını bırakmayacağını belirtti.  AFK oyuncularının cezasının katlanarak artacağını ve aktör oyunu kazansa bile, ara sıra aktörün oyunun sonunda ödülü almayacağını söyledi.

Yama 10.15 ile birlikte Flex Queue için de ilginç bir değişiklik açıklandı. Serbest sıralama sistemine sahip olacak League of Legends’ta Clash benzeri şekilde her sıralama seviyesinden oyuncular aynı takımda yer alabilecekler. Söz konusu sistem, sıralaması yüksek oyunculara ağırlık verecek şekilde işleyecek.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Tüm haklarım Burcu'ya aittir.

Yorum Yap