İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi & Film Öneri
  3. Shooter Dizisi?

Shooter Dizisi?

Yeni bir dizi arayan veya Shooter dizisine başlamak isteyenler için bir dizi inceleme konusu.

tetikci dizisi

-Bi awp bi deagle tamam.

Stephen Hunter’ın “Point of Impact” kitabından uyarlanan “Shooter” aslen bir film olarak çekildi. Başrolünü Mark Vahlberg’in oynadığı film 2007 yılında gösterime girdi ve yılın en iddialı aksiyon filmlerinden biriydi. Şahsen söylemek gerekirse en iyi keskin nişancı filmlerinden ilk üçte olurdu. Ama Türkçe adı Tetikçi işte.

tetikci dizisi

Shooter dizisi aynı zamanda kitap ve filmle aynı eksende dönmektedir. Tabii ki, bölümler ve filmler arasında hala temel bir fark var. Bir kitabı yada film senaryosunu dizi bölümlerine bölmek için senaryoyu lastik don gibi genişletmek gerektiği söylenebilir. Ama dozaj çok önemli.

Konusu;

Keskin nişancı filmlerini seviyorum. Ama bu basit bir keskin nişancı hikayesi değil. ABD ordusunun en iyi keskin nişancılarından biri, madalyalar kazanmış emekli bir kahraman. Karısı ve kızıyla bir çiftlik evinde inzivaya çekilmiş tam özenilecek bir hayat yaşarken Ulusal güvenlik birimi kapısını çalar ve yardım ister.

Bir keskin nişancının devlet büyüğüne gerçekleştireceği saldırıyı “yapsa yapsa şöyle yapar” şeklinde önceden planlayıp düşünüp derleyip toplayıp Ulusal güvenliğe bildirecektir. Ancak saldırı günü geldiğinde nişancımızın nasıl iyi bir koşucu olduğunuda öğrendik bütün ihale buna kaldı.

tetikci filmi

Önce filmini izlemenizi tavsiye ediyorum.

 

 

Yorum Yap

Yazar Hakkında

malı sıfırladık babacığım.

Yorum Yap