İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Üniversiteli Pınar Gültekin Kayboldu 3 gündür haber yok

Üniversiteli Pınar Gültekin Kayboldu 3 gündür haber yok

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi öğrencisi 27 yaşında olan Pınar Gültekin kayboldu ve kendisinden 3 gündür haber alınamamakta

Pınar gültekin muğla

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi öğrencisi 27 yaşında olan Pınar Gültekin kayboldu ve kendisinden 3 gündür haber alınamamakta. İstanbulda yaşayan Pınarın ailesi Muğla’ya gelirken, jandarma ekipleri arama çalışması başlattı.

 

Muğla’nın Ula ilçesinde, 3 gündür kendisinden hiçbir şekilde haber bulunamayan  üniversite öğrencisi Pınar Gültekin 3 gündür kayıp. Jandarma ekiplerimizin genç kızı arama çalışması hala devam etmekte.

Akyaka Mahallesi’nde tek başına ikamet eden Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi İktisat Bölümünde okuyan Pınar Gültekin (27), 16 Temmuz tarihinde Menteşe ilçesindeki AVM’ye gitmek üzere evinden ayrıldı.

Üniversite öğrencisi pınar gültekin kayboldu

AİLESİ KAYIP İHBARINDA BULUNDU

Kız kardeşi Sibel Gültekin ile telefon görüşmesi yaptıktan kısa bir süre sonra bir daha şahsından haber alınamayan genç kız için ailesi, Akyaka Jandarma Komutanlığına kayıp ihbarında bulundu. İhbarın ardından jandarma ekipleri, Gültekin’in bulunması için derhal çalışma başlattı.

SİBEL GÜLTEKİN SON TELEFON KAYDINI ANLATTI

Sibel Gültekin, kardeşinin Akyaka Mahallesi’nde yaşamakta olduğunu söyleyerek “Kardeşimle en son perşembe günü saat 15.00 sıralarında telefonla görüştüm. Menteşe ilçesindeki AVM’de olduğunu söyledi. Daha sonra telefonu kapandı ve ulaşamadık. Durumun bildirisini gerekli yerlere yaptık.” dedi.

Pınar gültekin en son ablasıyla konuşmuş

Pınar gültekin muğla

Pınar Gültekin Akyaka Kayboldu

Yorum Yap

Yorum Yap