İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Bilgi
  3. Youtube Premium’u Neden Denemeliyiz?

Youtube Premium’u Neden Denemeliyiz?

youtube premium

YouTube Premium, YouTube tarafından sağlanan diğer özelliklerle birlikte yeni bir Premium hizmettir.
YouTube Premium birçok ülkede yayınlanmaya başladı, Ülkemizde de geçtiğimiz aylarda yayınlandı.

youtube premium
Youtube Premium Nedir?

Bu yeni YouTube hizmeti aylık olarak ücretlendirilmektedir. Premium hizmetiyle YouTube’da reklamsız video ve müzik izleyebilir, YouTube Müzik uygulama ve web sitesinden müzik dinleyebilir, telefonunuzda arkaplanda müzik çalabilir (sadece youtube premium da var diğer platformlarda bunu göremezsiniz. ŞAKA!), çevrimdışı müzik ve videoları görüntüleyebilir ve hatta hepsini telefona indirebilirsiniz. Ayrıca, TV dizilerini ve filmlerini YouTube orijinal de izleyebilirsiniz.

Tabii ki, bu hizmetleri kullanmak için ayda 17 ödemeniz gerekir.

Youtube music
Youtube Premium Deneyimim;

Benim Youtube Premium la yolumun kesişmesi, çok alakasız saatlerde çok alakasız videoların başında çıkan “OSMONLOOOOOOOO Rayz Of Kingdımz” diye anıran, 3-10 Yaşında çocukların eline telefon verip youtube da oyun videoları izleten ebeveynlerin y**ak gibi başımıza bela ettikleri gözleri dolar yeşili olan bu youtuber arkadaşlardan gına gelmesiyle başladı. “Mozilla Firefox’a Neden Bir Şans Verelim?yazımızda da belirttiğimiz üzere, Firefox da eklenti olarak bunun bir çözümünü bulsak bile ki özellikle Opera tarayıcısı reklam engelleme konusunda çok iyidir. Ancak bir ios kullanıcısı olarak Jailbreak ve Youtube Premium arasında tercih yapmam gerektiği için yeter lean parasıyla değilmi diyerek 3-4 ay önce kullanmaya başladım.

Genel olarak;
Kullanımımı özetlemek gerekirse web tarayıcısında reklam zaten görmediğim için bir farkı yok sol üst köşede Youtube yerine Premium yazması dışında.
Youtube Music uygulaması fena değil en azından Spotify ve Apple Music de bulamadığımız eski müzikleri bulup arkaplanda rahatça dinleyebiliyoruz.
Youtube Originals, Youtube Premium a dahil olmasaydı da fiyatını biraz daha düşürselerdi daha iyi olurdu 1 lira 1 liradır.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

malı sıfırladık babacığım.

Yorum Yap